Taraklı Araç Kiralama Rent A Car Oto Kiralama

Marmara bölgesi içerisinde faaliyet veren Taraklı araç kiralama şirketimiz ihtiyaçlarınıza en uygun araçları bünyesinde tutmaya ve oto kira konusunda kaliteli hizmetinde her zaman öncü olmaya devam etmektedir. Firmamızın araç kiralama işleri içerisinde her zaman araç güvenliği ile beraber rahatlığını bir arada tutmakta ve siz değerli müşterilerimizin konforlu bir şekilde deneyim yaşamasını sağlamaktadır. Firmamızın hizmet bünyesinde sahip olduğu 7/24 canlı destek sistemi ile beraber kiralama alanında sizde her konuda dilek, istek şikâyetlerinizi iletebilirsiniz.

Firmamız anında problemlerinize cevap verebilmektedir. Sakarya’da oto kiralama hizmeti içerisinde müşteri memnuniyetini her koşulda ön plan da tutabilen kiralama firmamız müşterileri ile görüşmeler gerçekleştirerek hizmetini daha da geliştirmenin yollarını aramaktadır. Firmamızın faaliyetleri ilk olarak Sakarya şehrinde başladı. Daha sonra ise çevre illerle beraber tüm Marmara bölgesine hızlı bir şekilde yayılmıştır.

Taraklı, Sakarya şehrinin güneydoğu bölgesinde, merkez tarafında 65, İstanbul’a 200 ve Ankara şehrine 200 kilometre mesafede yer alan bir ilçedir. Geyve ilçesine bağlı kasaba olarak bulunuyorken 27 Haziran 1987 tarihinde ilçe olarak katılmıştır.

Bulunmuş olduğu konum sebebi ile doğusunda Bolu’nun Göynük ilçesine 28 km tarafında, batısında Geyve ilçesine 34 km, güney tarafında Bilecik’in Gölpazarı ilçesine ise 30 km olmak üzere konuşlanmış bir ilçe olarak bulunur. 1289 senesinde ilk olarak Selçuklular gelmiştir. Manav yerleşimi olarak bilinmektedir.

Güvenilir şekilde oto kiralama hizmet politikasından taviz vermeden ilerlemeye devam eden Taraklı rent a car şirketimiz sahip olduğu yeni çözüm yolları ile birlikte araç kiralama alanında Türkiye’nin en saygın şirketleri arasında bulunmaktadır Araç kiralama konusunda her zaman müşterimizin isteği doğrultusunda pek çok araç çeşitlerini de bünyemizde tutabiliyoruz. Bunun yanında kamyon ve minibüs gibi birçok konuda ulaşım aracının tahsisini yapabilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlamaya devam etmektedir.

Şirketimiz kiralama alanında sizlere her durumda özel çözümler sunarak farklı vadeli gerçekleşebilen araç kiralama hizmetlerini tam olarak ulaştırmaktadır. Kiralama hizmeti içerisinde pek çok kuruluşa oto kira araç hizmeti yapan şirketimiz sizleri de bu keyifli yolculuğa davet etmektedir.

http://www.sakaryaarackiralama.com.tr/