Arifiye Araç Kiralama Rent A Car Oto Kiralama

Şirketimiz araç kiralama konusunda diğer kiralama şirketlerine göre büyük fark atmaya devam etmektedir. Firmamız arifiye araç kiralama hizmetinde de sürekli olarak hergün müşteri portföyünü büyüterek Sakarya’nın bir numaralı kiralama şirketi olmayı başarmıştır. Marmara bölgesinde sektörün lider konumuna geçmeyi başaran firmamız verdiği kaliteli hizmetleri ile birlikte diğer oto kiralama şirketlerine öncü olabilmekte ve hizmetin standardını daha da yükseltmektedir. Arifiye oto kiralama hizmeti ile beraber Sakarya’nın pek çok kurum ve kuruluşları arasında araç tahsis işlemi yapmaya devam ediyoruz.

Rent a car ihtiyacı olan birçok insan tarafından kullanılan bir sistem oluşturmaktadır. Bu sisteme göre araç ihtiyacı olanlar rent a car firmaları ile işbirliği içerisinde bulunarak araçlarını kiralayabilirler.

Araç kiralamak isteyenler araçlarını teslim almadan önce, aracın kasko ve diğer sigortalarının eksiksiz olduğuna emin olmalıdırlar. Kaskosu olmayan bir araç kiralarsanız herhangi bir kaza olma durumunda araç kiralık olduğundan ve sizin kontrolünüzde olduğundan bütün kaza masrafları size ait olacaktır.

Konforlu ve rahat bir şekilde kiraladığınız aracı kullanmak istiyorsanız, fazla eski modelli olan arabaları tercih etmeyin. Eski arabaları kiralamak, sizin ihtiyacınız olduğu anda size sıkıntı çıkarabilir ve sizin için olumsuz bir durum oluşturabilir.

Arifiye Sapanca Gölünün doğu tarafında, Adapazarı’nın güneyinde bulunmaktadır. Arifiye’nin doğu tarafında Hanlı Beldesi ile Nehirkent Beldesi, batı bölümünde ise Sapanca Gölü ve Sapanca ilçesinin sınırı yer almaktadır. İlçenin kuzeyinde D–100 Karayolu ile Adapazarı, güney tarafında ise Sapanca’ya bağlı Akçay Köyü yer almaktadır.

Arifiye Belediyesi, 2000 yılında kurulmuş olan Adapazarı Büyükşehir Belediyesi’ne ilk kademe belediyesi olarak içerisine bağlanmıştır. 2005 tarihinde İlimbey, Ahmediye, Karaçam, Şerefiye ile beraber Nuriosmaniye köyleri de orman köyü adı altında Arifiye Belediyesine bağlanmıştır.

Şirketimiz arifiye oto kiralama işinde birbirinden farklı araçları ile beraber düğün, davet veya organizasyon gibi farklı organizasyonlarda kullanıma her anlamda hazır halde duran ve güvenilir araçları tutmaya devam etmektedir. Kiralık araçlarımız uygun ödeme koşulları ile birlikte siz değerli müşterilerimize kiralama hizmetinde yer almaktadır. Farklı yakıt seçenekleri ile birlikte sahip olduğumuz araçlarımız ile istediğiniz aracı sizde rahatça seçebilirsiniz.

Arifiye rent a car hizmetinde müşteri memnuniyetini her koşulda ön planda şirketimiz müşterileri ile beraber her koşulda çeşitli anketler düzenlemekte hizmetinin kalitesini daha da yükseltmektedir. Uygun ödeme koşulları ile beraber şirketimiz sizlere sunmuş olduğumuz otomobiller güvenlik konusunda her konuda tam donanımlı bir yapıya sahip olmaktadır.

Firmamız sahip olduğu otomobil kiralama faaliyetlerinin yanı sıra Marmara bölgesi içerisinde minibüs ve diğer farklı tarzda yer alan araçların kiralama hizmetini de sizlerin hizmetine ulaştırmaktadır. Sakarya şehrini en kolay gezebilmenin yolu araç kiralamadan geçmektedir. Sizde uygun fiyata araç kiralayarak şehrin pek çok noktasını gezebilirsiniz.

http://www.sakaryaarackiralama.com.tr/